Get Adobe Flash player

Martwisz się o swoją rodzinę?
Wypadki i poważne choroby przecież się zdarzają. Co wtedy? Niespłacony kredyt, brak pieniędzy na leczenie dzieci, na szkołę. Czy wiesz, że poczucie bezpieczeństwa można kupić? I wcale nie jest to drogie. Nie czekaj, ubezpiecz się dzisiaj. Jeżeli jesteś już w programie ubezpieczeniowym, sprawdź, czy jest rzeczywiście nowoczesny!

 

Ubezpieczenie „Allianz Rodzina” oferuje szeroki zakres świadczeń, zabezpieczając Cię na wypadek choroby, inwalidztwa. Chroni też Twoją rodzinę. Gdy Ciebie zabraknie, pieniądze otrzymają Twoi najbliżsi.

Na czym polegają grupowe ubezpieczenia na życie? Składka w ubezpieczeniu grupowym jest o wiele niższa niż w ubezpieczeniu indywidualnym, a zakres ochrony jest znacznie szerszy.allianz5

 

-  Za niską cenę otrzymujesz szeroki zakres ochrony.
-  Warto wiedzieć, że ubezpieczenie może być zabezpieczeniem  
kredytu.
- Pieniądze otrzymane z ubezpieczenia są zwolnione z podatku
dochodowego i podatku od darowizn.

 

Być może masz już ubezpieczenie na życie. Warto wiedzieć, że ubezpieczenia różnią się między sobą. Elastyczny system wypłaty świadczeń zapewnia Twojej rodzinie więcej pieniędzy w razie Twojej śmierci, w innych – w razie potrzeby, Ty otrzymasz środki.

 

Zwykle najbardziej martwimy się o dzieci. Czy będziemy mieli pieniądze, gdy zachorują? Allianz proponuje ubezpieczenie, które obejmuje nie tylko Ciebie, ale też dzieci, współmałżonka, rodziców i teściów.

 

Skontaktuj się z nami celem uzyskania pełnej oferty.